O funparku

Witajcie w Przystani Crocusia – dla jego małych i dużych przyjaciół 

Funpark Croco-Roco Crocusiowa Przystań  to miejsce pełne atrakcji i niespodzianek!

Sala zabaw dla dzieci w każdym wieku. Z naszej konstrukcji mogą korzystać również rodzice! O dorosłych, chcących odpocząć również nie zapomnieliśmy i przygotowaliśmy dla nich specjalną część kawiarnianą, a w niej masę pysznych kaw i herbat!

Na naszym placu znajduje się największa w województwie czteropoziomowa konstrukcja- istny małpi gaj dla wszystkich miłośników zabawy i szaleństwa.

Zapraszamy do nas, czekają tu na Was:

  • 8 kolorowych zjeżdżalni (w tym rolkowe i pontonowe)
  • 2 baseny z kulkami
  • Park trampolin
  • mini ścianka wspinaczkowa pajęczyna
  • armatki
  • motorki, samochodziki, piłki

i wiele, wiele innych atrakcji, dzięki którym nawet najbardziej wymagając gość znajdzie dla siebie coś, co go zainteresuje.

Nasza konstrukcja nie jest jednak jedyną atrakcją- kto zechce odpocząć czy nieco się wyciszyć może skorzystać z kolorowych, miękkich poduch i pufów, jak również z panelów zabawowo- edukacyjnych z przygotowanymi grami interaktywnymi.

Dla dorosłych spragnionych ciszy został stworzony specjalny pokój – STREFA SPOKOJU.

Cała konstrukcja zabezpieczona jest specjalnymi miękkimi elementami, przez co spełnia wszelkie normy
i standardy. Wszystko to służy temu, by zabawa na naszym placu była nie tylko szalona, ale przede wszystkim bezpieczna.

Poza zabawą indywidualną przygotowaliśmy też specjalną ofertę na urodzinowe szaleństwo- po wcześniejszej rezerwacji możemy zorganizować dla najmłodszych niezapomnianą imprezę urodzinową, którą wspominać oni będą jeszcze na długo po jej zakończeniu. Bańkowy deszcz, piniata z cukierkami, wizyta bajkowych postaci czy wata cukrowa- to tylko jedne
z wielu niesamowitych atrakcji, jakie czekają na urodzinowych gości. Do tego trzy niepowtarzalne salki urodzinowe! Wszystkie z niesamowitymi efektami! Kajuta Pirata, Morska Kraina a może Nibylandia? Przyjdź i sprawdź 😊

A jeśli z jakichś powodów nie chcecie, bądź nie możecie zorganizować urodzin na naszym placu – nic nie szkodzi! Przyjedziemy do Was do domu, by zapewnić dzieciom niezapomnianą niespodziankę.

A co więcej- organizujemy też tematyczne imprezy, jak Dzień Dziecka, Mikołajki, Andrzejki czy Halloween- dzięki nam już żadna impreza nie będzie nudna.

Zaś dla rodziców, którzy muszą pozałatwiać swoje ważne, dorosłe sprawy też mamy rozwiązanie – mogą oni zostawić swoje pociechy pod opieką naszego wykwalifikowanego personelu – dzięki systemowi monitoringu oraz doświadczeniu naszych pracowników można mieć pewność, że dzieci są bezpieczne i zadowolone.

Mamy nadzieję, że już wkrótce się zjawicie i zawitacie u nas na dłużej.

Krokodyla piąteczka i do zobaczenia!